Sakai Fish Farm Koi veiling 19 december 2019

Op 19 december is weer een Sakai Fish Farm auction om 09:00 uur in de ochtend. Tijdens deze Koi veiling worden zoals ieder jaar opnieuw weer echte prachtexemplaren aangeboden voor de hoogste bieder. Wij nemen je mee en geven je een overzicht van een aantal van de mooiste (in onze ogen dan) Koi die op deze veiling geveild worden.

Maar goed, het valt niet mee om dat enigszins te beperken. Want het aanbod aan indrukwekkende Koi is gewoon enorm groot.

Laten we snel kijken wat er tijdens de december veiling van 2019 wordt aangeboden!

Kohaku Tosai in de Koi veiling

Eenjarige Tosai Kohaku. Een kleine selectie van de meest bijzondere Kohaku.

Showa Tosai

Klein maar fijn zullen we maar zeggen. Zou jij het aandurven om dit soort kleine Showa aan te kopen? Gezien de prijs en het risico op wat er gaat gebeuren tijdens ontwikkeling?

Maar één ding is zeker, ze zijn op dit moment piekfijn en beloftevol!

Sanke Tosai

Mooiste mannelijke Sanke?

Dat mannelijke Koi niet altijd onder mogen doen mag duidelijk zijn. Het voordeel van mannelijke Koi is dat ze wat betreft kleur vaak beter ‘houdbaar’ zijn. Het rood is vaak intenser, het sumi is echt lakzwart. Het enige nadeel is dat vaak de body wat achter blijft. Maar goed, maakt dat uit bij zo’n prachtexemplaar?

Sanke 'Cheetah' 48 cm, 2 jaar
Sanke ‘Cheetah’ 48 cm, 2 jaar

Sanke Nisai (2 jaar)

Het serieuze werk. Waaronder deze vrouwelijke Sansai (3 jarige) Sanke uit de ‘Miss Tokyo’ lijn. 67 cm en vol potentie.

Sanke 'Miss Tokyo' 67 cm, 3 jaar
Sanke ‘Miss Tokyo’ 67 cm, 3 jaar
Sanke 'Daisy' 54 cm, 2 jaar
Sanke ‘Daisy’ 54 cm, 2 jaar

Sanke Sansai (3 jaar)

Sanke 'Miss Tokyo' 67 cm, 3 jaar
Sanke ‘Miss Tokyo’ 67 cm, 3 jaar

Kohaku Nisai (2 jaar)

Ginrin Kohaku Nisai (2 jaar)

Ginrin Kohaku 'J. Jasmine' 53 cm, 2 jaar
Ginrin Kohaku ‘J. Jasmine’ 53 cm, 2 jaar

Kohaku Gosai (5 jaar)

Eén van de grotere Kohaku van de veiling, Junior Butterfly bloedlijn. Een plaatje en haast ‘Inazume’ patroon, wat we ook wel bliksemschigt patroon noemen. Met 5 jaar en 75 cm geen kleintje.

Kohaku 'J. Butterfly' 75 cm, 5 jaar
Kohaku ‘J. Butterfly’ 75 cm, 5 jaar

Karashigoi, 81 cm, 4 jaar

En er is dit keer meer dan alleen Sanke & rood, wit en zwart!

Karashigoi, 81 cm, 4 jaar
Karashigoi, 81 cm, 4 jaar

De volledige lijst van deze Koi veiling bekijken

Zoals je ziet is er gewoon indrukwekkend veel moois te bekijken! En dit is slechts een selectie van wat er aangeboden zal worden.

Wil je de volgende lijst bekijken? Klik dan hier direct door naar de website van Sakai Fish Farm.

2 reacties op “Sakai Fish Farm Koi veiling 19 december 2019

    1. Hallo Johan, online zijn er geen mogelijkheden om mee te bieden. Dus dat gaat een ticket naar Japan worden :). Nee, er zijn ook mogelijkheden om via een Nederlandse of Belgische dealer mee te bieden. Wellicht zou je navraag kunnen doen bij je eigen Koi dealer? Wie weet verblijft die momenteel in Japan.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *